Rodzinne gadżety

Jaki prezent na chrzest wybrać?

prezent na chrzest

Wybór prezentu na chrzciny może przysporzyć wielu problemów. Jak bowiem znaleźć coś, co będzie jednocześnie przydatne, urocze i nietandetne? Na pewno nie będzie to łatwe, dlatego podpowiadamy, jak wybrać prezent na chrzest.

Rodzina twojej przyjaciółki się powiększyła, a to oznacza, że już wkrótce zostaniesz zaproszona na chrzciny. To okazja ze wszech miar wyjątkowa. Wyjątkowy musi więc być też prezent, który podarujesz maluchowi. Wyjątkowy, ale przydatny dla dziecka oraz rodziców. Wybór idealnego prezentu nie jest łatwy, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie cztery propozycje.

Jaki prezent na chrzciny? Może pieniądze?

To chyba najprostsza odpowiedź nas pytanie: „jaki prezent na chrzciny?”. Co ważne, gotówka nigdy nie okaże się prezentem nietrafionym, bo maluch dopiero niedawno pojawił się na świecie i jego rodzice zapewne mają duże potrzeby. Pieniądze, które im wręczycie będą mogli więc spożytkować według własnego uznania, kupując to, co jest im najpotrzebniejsze. Minus tego rozwiązania jest taki, że prezent w postaci gotówki przeznaczony jest głównie dla rodziców, a nie dla dziecka.

prezent na chrzciny

A może ciekawa zabawka?

Być może jednak chciałabyś, żeby twój prezent był bardziej oryginalny, a jednocześnie przydał się maluchowi. W takiej sytuacji rozważ kupno zabawki, która – co ważne – zostanie z nim na długie lata. Stylowa i wykonana z wysokiej jakości przytulanka w tej roli sprawdzi się na pewno najlepiej. Będzie ona towarzyszyła dziecku w pierwszych latach życia i pozytywnie wpłynie na jego rozwój na różnych polach. Nie wspominając już o tym, że to jeden z najbardziej uroczych prezentów, jakie można dać na chrzciny. W ofercie producentów można znaleźć nawet maskotki bardzo odpowiednie na chrzest, jak np. misie aniołki, które będą “czuwać” nad niemowlęciem podczas jego snu.

Ubranka i akcesoria – zawsze przydatne

Ubranka, kocyki, sztućce i butelki, a nawet pieluchy… Rzeczy, które możesz wręczyć maluszkowi z okazji chrzcin jest naprawdę mnóstwo. Jeśli zdecydujesz się na taki praktyczny prezent, koniecznie porozmawiaj wcześniej z rodzicami i uzgodnij, co przyda im się najbardziej. O ile ubranek, pieluszek i kocyków nigdy nie jest za wiele, to dziesiąty zestaw plastikowych naczyń może nie być już tak przydatny.

ciekawa zabawka

Jaki prezent na chrzest? Album na zdjęcia

Kto z nas nie lubi wracać do pamiątek z czasów dzieciństwa, szczególnie tego najwcześniejszego? Warto już teraz zatroszczyć się o to, by maluch miał później dostęp do najważniejszych chwil z aktualnego okresu. Jaki prezent na chrzest to umożliwi? Wysokiej jakości album na zdjęcia, do którego rodzice będą wklejać fotografie i drobne pamiątki. Przed jego kupnem upewnij się jednak, że żaden z zaproszonych gości nie wpadł na ten pomysł przed tobą.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾