Rodzinne gadżety

Podgrzewacz Medela B-WELL

Żona na porodówce, dziecko na świecie... trzeba zadbać o grzany pokarm! Oj... niekoniecznie z Medelą.

Jeżeli nie wiesz, o czym napisałem powyżej, to prędzej czy później się to zmieni. Zabiegany dzień, dowieźć wszystko to, czego potrzebuje mały bobasek i przewidzieć wszystko to, co będzie nieogarnięte po powrocie do domu... HA! kupię podgrzewacz! Sprawdziłem, co jest dostepne, dodatkowo wszystkie położne oraz sprzedawcy wychwalają produkty firmy Medela, więc cóż miałem kupić? Pełen zestaw! Laktator, końcówki, szczoteczki, smoczki... i on... PODGRZEWACZ Z PIEKŁA RODEM! Medela B-WELL.

Medela B-well opinia

Podgrzewacz Medela B-Well jest świetnie wykonany (próżno szukać droższego, więc łaski nie robią), jest wyposażony w wiele guziczków z zaprogramowanymi funkcjami. Producent prawdopodobnie przewidział wszystkie opcje rozmrażania, podgrzewania, ogrzewania i dogrzewania, jakie kiedykolwiek będą potrzebne ludzkości.

W czym problem? No właśnie w tych funkcjach, przez które podgrzewacz jest tak irytujący, że zechcesz go wyrzucić po tygodniu do śmietnika - lub wyląduje na allegro szybciej, niż go kupiłeś.

Aby podgrzać mleko, musisz nawigować guzikiem funkcji oraz zatwierdzenia (dwa guziki). Nie możesz ustawić na stałe najczęściej uzywanej funkcji - będziesz każdorazowo programował to żółte badziewie co dwie godziny niezależnie od tego, czy rano wstajesz do pracy. Ale przecież to proste, aby 12 x na dobę wykonać

Włącz -> Grzejemy mleczko czy słoiczek? -> Zatwierdź ->  (mleczunio zamrożone, schłodzone, pokojowe a może słoiczek zimniusi) -> Zatwierdź -> Ile tego masz? (jedna kropelka, dwie a może trzy - najlepiej sprawdź w instrukcji na lodówce, bo już tam wisi od miesiąca, a i tak nie idzie zapamiętać, ile kropelek ma jeść Twój dzieciak) -> Zatwierdź -> jak się nie pomyliłeś, to masz mleko gotowe za 5 minut -> Dziecko ryczy, bo głodne -> od razu logujesz się na allegro i szukasz podgrzewacza za 30 zł.

Rozumiem, że szwajcarskie zegarki są dokładne, ale podgrzewanie mleka to nie wysłanie rakiety na Marsa i nie miałem zamiaru pierdzielić się z tym co dwie godziny. Może gdyby ta maszyna zapamiętała poprzednie ustawienia - nie wiem jak Wasze dzieci, ale moje nie zmieniało diety w pierwszych tygodniach życia. Jadło mleko, spało i sr...ło:-).

Wyobraźcie sobie, że ta idiotyczna maszyna nie posłuży Wam do podgrzania wody na mleko modyfikowane, bo ma super inteligentny system wyłączania się po 30 minutach, dzięki czemu jak wstaniecie za dwie godziny od karmienia, to woda jest kompletnie zimna i czeka was... PROGRAMOWANKO:)

 

Cieplny bucik zbawienia

bucik zbawienia;)

Wygrzebano z zapomnienia piwnicy prosty bucik-podgrzewacz, pamiętający czasy mojego wczesnego dzieciństwa. Jedno pokrętło od temperatury, czyli grzeje/nie grzeje. Cóż za radość! Piękny sen! 

bucik 1bucik 2bucik 3

Medela B-WELL nadaje się co najwyżej do podgrzewania piwa, bo w sam raz mieści się tam butelka.

 

Jako podgrzewacz do mleka - odradzam,

Jako drogi podgrzewacz do piwa - polecam.

 

 


Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾