Zabawki dla dzieci

Najlepsze gadżety z Gwiezdnych Wojen!

Gwiezdne Wojny to seria filmów, które na zawsze odmieniły bieg historii kina oraz zdobyły miliony fanów na całym świecie. Zainteresowanie przygodami rycerzy Jedi nie słabnie do dziś, mimo, iż minęło czterdzieści lat od powstania pierwszej części. Zresztą twórcy nie pozwalają nam też o nich zapomnieć, tworząc kolejne epizody. Każdy prawdziwy fan chce mieć jakiś gadżet z filmu - kubek z nadrukiem, etui na tablet czy też figurkę Lorda Vadera. Zobaczmy więc, jakie są te najpopularniejsze gadżety związane z serią Star Wars.

1. Kubki z nadrukiem

Kubek z nadrukiem to chyba najpopularniejszy gadżet związany z Gwiezdnymi Wojnami. Można wybrać taki, który ma normalny kształt i tylko nadrukowaną postać oraz taki, który swym kształtem imituje bohaterów, takich jak R2D2, Lord Vader czy Mistrz Yoda. Te drugie są o wiele droższe, ale i bardziej pożądane. Niektóre posiadają także specjalne pokrywki, aby herbata była dłużej ciepła.

2. Etui na tablet

Etui na tablet to jeden z tych gadżetów, który pojawił się wraz z postępem technologicznym. Oprócz tego, że jest to dobry sposób na ukazanie swych sympatii do Gwiezdnych Wojen, to jest jeszcze bardzo praktyczny. Możemy kupić gotowy produkt bądź zamówić w specjalnych sklepach własny projekt. Oczywiście, większość takich sklepów posiada licencję na wykorzystywanie wizerunków bohaterów ze Star Wars.

3. Świetlny miecz

Można powiedzieć, że świetlny miecz jest najbardziej pożądany przez dzieci. Jednak jak praktyka pokazuje, wielu dorosłych mężczyzn (a nawet kobiet!) również decyduje się na jego zakup. Gwiezdne Wojny to filmy, które wiele lat temu rozbudziły wyobraźnię milionów ludzi i posiadanie takiego gadżetu to również sentyment, na który często nie można było sobie pozwolić będąc dzieckiem.

4. Ubrania Star Wars

Oczywiście nie mogłoby zabraknąć w tym zestawieniu ubrań. Dostępne są czapki, podkoszulki, bluzy czy nawet stroje kąpielowe. Można znaleźć coś zarówno dla dzieci, kobiet, mężczyzn czy nawet śpioszki dla niemowlaków. Jest to najłatwiejszy sposób, aby pokazać swoją sympatię i zainteresowania. Producenci prześcigają się w pomysłach na nadruki na koszulki.

5.Naklejki

Naklejki na ścianę, na komputer czy do specjalnych albumów to produkty skierowane nie tylko do nałogowych zbieraczy. Teraz każdy może urządzić sobie pokój z Gwiazdą Śmierci na ścianie czy nakleić Obi Wana Kenobiego na laptopa.

6. Inne, nietypowe gadżety

Powodzeniem cieszą się również bardzo nietypowe gadżety, takie jak kubełki na ciasteczka w kształcie żołnierzy Vadera, kostki do lodu w kształcie Sokoła Millenium czy gwiezdne zegary. Osoby o większym zasobie pieniędzy mogą zakupić specjalne szachy z figurkami bohaterów Gwiezdnych Wojen. Istnieją nawet specjalne limitowane edycje ze srebra czy innych kruszców.

Gadżety z Gwiezdnych Wojen to idealny pomysł na prezent dla znajomego, który lubi tę sagę. Jest ich mnóstwo i na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Można je znaleźć głównie w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych, zwykle w czasie, kiedy w kinach wychodzi kolejna część serii.

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾