Inne

Urodziny dziecka w Energylandii

energylandia

Oryginalnym prezentem dla dziecka na urodziny będzie zabranie go do rodzinnego wesołego miasteczka. Na miejscu maluchy mogą korzystać z licznych atrakcji, jak: przejażdżki kolejką, jazda samochodzikami elektrycznymi, zabawa na karuzelach i zjeżdżalniach oraz baseny z podgrzewaną wodą.

Urodzinowa niespodzianka w parku rozrywki w Zatorze.

Rodzinny park rozrywki Energylandia w Zatorze to ciekawe miejsce do zorganizowania niespodzianki urodzinowej dla dziecka. Osoby do 18. roku życia w dzień urodzin wchodzą na teren wesołego miasteczka ze specjalnym biletem w cenie 1 złotego. Jedynym warunkiem otrzymania promocyjnej wejściówki jest okazanie dokumentu potwierdzającego datę urodzin.

Atrakcje dla dzieci

W parku rozrywki znajduje się specjalna strefa dla najmłodszych. Bajkolandia to miejsce w którym maluchy mogą do woli korzystać ze zjeżdżalni, karuzel, mini kolejek i samochodzików elektrycznych. Pojazdy, które przypominają małe traktory, zabierają dzieci na przejażdżkę po farmie krasnali, pełnej kolorowych figurek zwierząt i malowniczych alejek. Do popularnych atrakcji parku należy także przejażdżka widokowa jeepem po specjalnie wydzielonym torze. W strefie familijnej parku znajdują się atrakcje, z których dorośli mogą korzystać razem z dzieckiem. Jedną z nich jest przejażdżka kolejką przypominającą gąsienicę lub widokowa jazda pojazdami wyglądającymi jak małe samoloty. 

Jedzenie dla dzieci

Dla grup zorganizowanych można zamówić specjalny catering, który przewiduje dania specjalnie dla dzieci, np. pulpety w sosie czy małe panierowane filety z kurczaka. Liczne punkty gastronomiczne, rozsiane po cały parku, oferują także: lody, czekoladę, orzeźwiające napoje, frytki i hot dogi.

Pokazy i widowiska dla najmłodszych

Urodziny dziecka urozmaicą różnorodne widowiska. Dużą popularnością wśród najmłodszych cieszą się pokazy magicznych sztuczek i iluzji, animacje trójwymiarowe czy opowieści piratów. Na dzieci czekają także widowiska z ogniem. Na terenie parku organizowane są również zabawy taneczne dla najmłodszych, które prowadzą wykwalifikowani animatorzy.

Basen dla dzieci

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka można zorganizować w wodnej strefie parku. Tam, na maluchów czekają 3 baseny z podgrzewaną wodą, dużo zjeżdżalni i restauracji, gdzie można napić się chłodnego napoju. Nad bezpieczeństwem dzieci i towarzyszących im dorosłych czuwają ratownicy.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾