Inne

20., 40., 50. czy 60. urodziny? Pomysłowe dodatki na jubileusze i pełne rocznice!

Urodziny czy różnego rodzaju rocznice to zawsze niezwykle ważna okazja do świętowania. Szczególnie wystawne przyjęcia organizujemy, jeśli są to pełne rocznice czy jubileusze. 30., 40., 50. urodziny, 25. czy 50-lecie ślubu to wyjątkowe dni, które chcemy uczcić w niezapomniany sposób. Na takie specjalne okazje niezbędne są równie specjalne akcesoria, dekoracje czy gadżety. Unikatowy tort, oryginalne świeczki, pomysłowe balony czy girlandy to tylko kilka z pomysłów na to, jak urozmaicić tak ważne wydarzenie. Poznaj więcej oryginalnych dodatków na jubileusze i pełne rocznice i spraw, aby Twoje święto było naprawdę wyjątkowe!

Balony cyferki na pełne rocznice i jubileusze 

Akcesorium, które kojarzymy z obchodami wszelkich uroczystości, są oczywiście balony. Uwielbiają je zarówno dzieci, jak i dorośli, a dodatkowo nadają one naszej imprezie jeszcze bardziej uroczystego charakteru i pozwalają lepiej celebrować kolejną rocznicę ważnego dla nas wydarzenia. To właśnie dlatego nikt z nas nie wyobraża sobie, żeby na jego urodzinach mogło ich zabraknąć. Balony doskonale sprawdzają się na urodziny, baby shower, wesela, rocznice ślubów oraz inne jubileusze. Można nimi ozdobić ogromną salę balową, mieszkanie, czy ogród. Zazwyczaj decydując się na przyozdobienie wnętrza naszej imprezy balonami, stawiamy na te wykonane z gumy lub folii. Na okrągłe rocznice doskonale sprawdzą się balony z nadrukowaną liczbą lub w kształcie cyferek. Z balonów cyferek ułożyć możemy także liczbę taką jak 20, 30, 40, 50 czy 60 itd., która będzie symbolizowała, którą rocznicę chcemy uczcić. W sklepach dostępnych jest wiele kolorowych balonów z liczbą wieku solenizanta, z różnymi wzorkami i motywami. Wybór balonów na okrągłe rocznice i jubileusze z cyferkami znajdziesz m.in. w GoDanParty. W ostatnim czasie dużą popularnością, szczególnie wśród nastolatek cieszą się balony w odcieniach srebrnych, złotych czy różowych.

Banery i girlandy z liczbą wieku solenizanta 

Poza balonami, na imprezie urodzinowej czy wszelkich innych rocznicach nie może zabraknąć specjalnych banerów i girland. Takie dodatki dostępne są również z nadrukowanymi liczbami, które podkreślać będą liczbę wieku solenizanta lub obchodzonej rocznicy. Dodatkowo stanowią one wyjątkową ozdobę, która podkreśla doniosłość i wyjątkowość uroczystości. Banery urodzinowe doskonale sprawdzą się do dekoracji mieszkania zarówno na przyjęcie dla młodszych, jak i starszych solenizantów. Dzięki takim oryginalnym dodatkom jak balony czy girlandy nasza impreza stanie się niezapomnianym wydarzeniem, a nasi goście będą jeszcze lepiej się bawić! 

Papierowe serwetki i zastawa - ekologiczna i praktyczna dekoracja 

Obowiązkowym elementem na każdej imprezie jubileuszowej czy urodzinowej jest stół, na którym nie może zabraknąć urodzinowego tortu, przekąsek, napojów, a także zastawy. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie zastawy papierowej. Jednorazowe talerzyki czy kubeczki lub miseczki są znacznie bardziej praktyczne, ułatwiają sprzątanie i dbanie o porządek w trakcie przyjęcia. Dodatkowo są one dostępne w różnych kolorach i z różnymi wzorami, dzięki czemu można je idealnie wkomponować w dekorację przyjęcia. Kubeczki czy talerzyki dostępne są również z nadrukowanymi liczbami, które symbolizują obchodzone urodziny czy jubileusz. To świetna dekoracja, dzięki której podkreślimy okazję, z jakiej wyprawiana jest taka impreza. Z liczbami dostaniemy również papierowe serwetki, które są niezbędne na każdym przyjęciu, a dodatkowo nadadzą one wystrojowi stołu bardziej uroczysty klimat. 

Świeczki i zimne ognie - cyferki 

W kształcie liczb dostępne są także świeczki na tort, które są absolutnie niezbędnym elementem urodzinowych rocznic. Tradycją jest bowiem, by  solenizant zdmuchując świeczki, pomyślał życzenie. Świeczka w kształcie liczby, szczególnie jeśli solenizant ma już więcej lat, jest dobrą alternatywą dla klasycznych świeczek, które często mogą nie mieścić się na urodzinowym torcie w dużej liczbie. W kształcie cyferek znajdziemy także zimne ognie, które będą stanowiły wyjątkowo oryginalny gadżet i przyniosą wiele radości w trakcie urodzinowej imprezy! 

Znajdź więcej pomysłów na wyjątkowe gadżety i dodatków na pełne urodziny i okrągłe rocznice na GoDan Party i zorganizuj niezapomnianą imprezę!

Artykuł sponsorowany

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾