Inne

Prezent na walentynki? Praliny czekoladowe!

praliny czekoladowe

Dzień świętego Walentego to wyjątkowy czas w roku. W codziennym pośpiechu często zapominamy jak ważne jest, aby okazywać sobie uczucia, chociażby przez wspólnie spędzony czas, czy drobny upominek. Walentynki to doskonała okazja, aby odłożyć na bok codzienne sprawy i poświęcić swój czas i uwagę drugiej osobie. Sprawdź, jak przygotować się do tego wyjątkowego dnia!

Przygotuj kolację

Samodzielnie przygotowana kolacja będzie wspaniałym prezentem walentynkowym zarówno dla niej jak i dla niego. Nie musi to być nic wykwintnego. Najważniejsza jest chęć obdarowania drugiej osoby swoim czasem i wspólne spędzenie wieczoru. W Internecie znajdziesz mnóstwo inspiracji kulinarnych o różnym poziomie trudności. Pamiętaj też, aby zadbać o odpowiednie nakrycie stołu i atmosferę, które podkreślą wyjątkowość okazji. Tutaj zawsze sprawdzą się świeczki i ulubiona muzyka.

Kwiaty i czekoladki – klasyka zawsze na czasie

Bukiet czerwonych róż, to zawsze prezent z klasą, który sprawdza się niezależnie od okazji. Pamiętaj, aby dołączyć do kwiatów własnoręcznie napisany liścik, na którym możesz wyznać swoje uczucia. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. Do kwiatów możesz dołączyć pudełko eleganckich czekoladek. Pamiętaj, aby wybrać wcześniej odpowiednie i gustowne praliny. Nie ma nic gorszego niż kupione w ostatniej chwili na stacji benzynowej pudełko czekoladek. Dobrym pomysłem są praliny Cherry Passion marki Vobro. To niewielkie opakowanie pralin ozdobione gustowną złotą kokardą cieszy nie tylko smakiem, ale też wyjątkowym wyglądem.

Perfumy – pomysł na prezent dla niej i dla niego

Perfumy, podobnie jak kwiaty, zawsze są upominkiem z klasą. Ważne jest, aby wybierać nuty zapachowe zbliżone do tych, które lubi Twój partner czy partnerka. Pamiętaj też, żeby odpowiednio zapakować prezent. Może to być wstążka lub elegancka papierowa torebka.

Samodzielnie przygotowany upominek

Najwięcej radości sprawiają samodzielnie przygotowane prezenty. Może to być album ze wspólnymi zdjęciami albo wykonane w domu praliny. Są to prezenty oryginalne i „od serca”. W Internecie jest wiele stron, na których znajdziesz przepisy na domowe czekoladki. Ich wykonanie nie jest trudne i nie zajmuje wiele czasu. Cukierki możesz zapakować w ozdobny słoik przywiązany kokardą lub kolorowy kartonik.

Wspólny wyjazd – idealny prezent dla dwojga

A co powiesz na to, aby świętować Walentynki nie przez jeden dzień, ale przez cały weekend? Jeśli możesz pozwolić sobie na sprawienie swojej drugiej połówce takiego prezentu, zabierz się do przygotowania wspólnego wyjazdu odpowiednio wcześnie. Jeśli macie miejsce, z którym związane są jakieś wyjątkowe wspólne wspomnienia, możesz zrobić swojej wybrance wyjątkową niespodziankę i zabrać ją tam z okazji święta zakochanych. Innym pomysłem może być też wyjazd do spa czy wypad w góry do jakiegoś malowniczo położonego miejsca.

Prezent dla niego

Jak wiadomo mężczyźni zawsze doceniają praktyczne prezenty. Doskonałym pomysłem dla ukochanego będzie jakiś elektroniczny gadżet, np. odtwarzacz MP3, a gdy dysponujesz większym budżetem – zegarek. Dobrym pomysłem z pewnością okaże się też płyta ulubionego zespołu, czy bilet na koncert. Jeśli chcesz aby prezent był oryginalny, możesz zafundować mu np. wyścig na gokartach, skok na bungee czy wyjście na ściankę wspinaczkową.

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾