Rodzinne gadżety

Rowerek biegowy - Chillafish

Dla kogo

Przetestowaliśmy rowerek biegowy z Chillafish. Został zaprojektowany dla dzieci od 1 do 3 lat, które stawiają na rozwój fizyczny mocniej niż koledzy:).
Jeżeli Twoje dziecko jest zapalonym kierowcą i czujesz, że sadzając go na dwukołowy rowerek biegowy zaliczy ostrą glebę, to ten test przygotowaliśmy dla Ciebie.

rowerek biegowy z Biedronki

Podstawowe informacje

 

  • Na rowerku biegowym chillafish mogą śmigać dzieciaki od 1 do 3 lat
  • Regulacja podparcia - dwa koła (przód-tył) lub trzy koła (rozdzielenie tylnej osi)
  • Pełna regulacja siedziska - góra dół (szczegóły na zdjęciu poniżej)

rowerek biegowy regulacja siedziska

  • Względnie solidnie kółka - czyli duużo lepsze niż badziewny traktor z odlewanego plastiku w podobnej cenie u konkurencji.

  • zamykany schowek na skarby małego człowieka;)

rowerek biegowy schowekzamykany schowek

  • Kilka kolorów pozwala dobrać go do płci dziecka:)

 

Wrażenia ogólne

Pierwszy kontakt to gazetka dyskontowa, pozytywne zaskoczenie i zainteresowanie. Kierunek sklep i tu rozczarowanie - BRAK TOWARU (ACCESS DENIED). Wreszcie gdzieś udało się dostać ten rydwan pożądania... i co?

Jest SUPER!!!

  1. Świetny materiał - bardzo dobre wykonanie - plastik jest masywny i wydaje się bezpieczny dla dziecka (fakultetu z materiałoznawstwa nie mam, ale badziewia nie lubię, więc oceniam wykonanie na dobrym poziomie)
  2. Kółka są ok - nie będą telepać się na asfalcie i chodniku. Przednie całe z gumy (lane), tylne gorszej jakości, ale wygladają dość solidnie.

rowerek biegowy koło przedniereowerek biegowy kółko tylnerowerek biegowy koła tylne

  1. Żadna część rowerka biegowego nie chwieje się, nie wygina ani nie trzeszczy, co za stosunkowo niewielkie pieniądze (119 zł) pozwala sądzić, że nabyliśmy dobry produkt spełniający dwie funkcje (rowerek dwukołowy i trójkołowy). 
  2. Całość wydaje się solidna, ale bliska ojcowska analiza wykazuje, że niewiele można przy nim pogrzebać: czyli jak coś "padnie", to rowerek jest wart tyle ile sam waży pomnożony przez cenę za kg plastiku w skupie.

 

Opinia

Tylko pozytywne wrażenia. Jeżeli sądzisz, że za cenę 119 zł jesteś w stanie kupić lepszy produkt, to stoisz przed trudnym wyzwaniem. Rowerek Chillafish jest doskonały - kosztuje niewiele, działa jak należy i jest wykonany z dobrych materiałów. Dzięki niemu zrzuciłem parę kilogramów, bo zamiast chodzić na spacer z dzieckiem, biegam za nim pilnując, żeby nie wjechał w przechodniów, pod auto, do jeziora  ....,

 

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz ⇾